Мовне питання

Jul. 23rd, 2017 09:54 pm
alexsodin: (Default)
[personal profile] alexsodin
От зараз часто говорять, що мовної проблеми для російськомовних в Україні не існувало і не існує. Той же Крим з кількома українськими школами на весь півострів.
Але насправді проблема була і є понині. Насправді, судячи з того, як це питання вирішили після російського вторгнення, для російскомовних Криму мовне питання стояло так: "ніколи не вчити українську мову, ніколи не чути українську мову, усі українці повинні говорити російською мовою і дуже соромитись свого шокання, а найкраще взагалі соромитись українського походження і називати себе росіянами". Адже в Сибіру українці так роблять!
Схоже і на Донбасі це питання намагаються поставити так само гостро. А те, що путін оцінив вирішення мовного питання так високо і дорого для російськомовних окупованих теріторій - це просто сюрприз.
Раджу українцям не забувати, що для росіян іншого шляху вирішення мовних питань не існує. Не вірите? Спитайте білорусів.
PS: до речі, мова не про всіх російськомовних. Я й сам російськомовний. Мова про тих, для кого в Україні існує проблема російської мови. Тому що у всіх інших варіантах такого питання не стоїть. І тим більше не стояло до війни.

Вже, мабудь, пізно

Jul. 23rd, 2017 09:46 am
alexsodin: (Default)
[personal profile] alexsodin
Останні кілька років я часто користуюсь цитатою Гендальфа "Бегите, глупцы!" у російських чатах і форумах. Тепер, схоже пізно. І справа не в тім, що кордони можуть закрити і перестати випускати назовні. Хоча це, судячи з останніх подій, цілком імовірно. Справа в тому, що під таким інформаційним тиском навіть світлі голови втрачають здоровий глузд. Схоже там просто більше немає кому тікати.
Спостерігати подібне падіння трохи моторошно.

Здивували сьогодні

Jul. 21st, 2017 09:54 am
alexsodin: (Default)
[personal profile] alexsodin
І навіть очі відкрили.
Ніякі росіяни не ледачі.В них просто приорітети інакші! )))
alexsodin: (Default)
[personal profile] alexsodin
Подивився відео, на якому водій снігоприбиральної машини розказує про вбивство німцова і та ж сама людина на відомому відео (на задньому фоні мужик з мітлою виконує па) зображає фермера з питанням для прямої лінії з путіним. І росіяни ж не жахнуться. Більшість просто нічого й чути не захоче. А дехто скаже - так і треба. Це не путін такий, це країна така. Нажаль.

Бродяга на літ-ері

Jul. 17th, 2017 11:36 pm
alexsodin: (Default)
[personal profile] alexsodin
Виклав на літ-еру, але там поки що слабенько. На дні. https://lit-era.com/sodin-u286657
Якщо хтось зареєстрований, і Бродяга подрбається - підтримайте будь ласка! ))))

Чому це?

Jul. 17th, 2017 11:31 pm
alexsodin: (Default)
[personal profile] alexsodin
Чому лише Гостоміль має стати аеропортом для лоукостів? Я за те, щоб і хмельницький аеропорт відновив роботу. І саме як аеропорт для лоукостів! Хто ще? ))

Ой, а кто это сделал?

Jul. 16th, 2017 11:12 am
alexsodin: (Default)
[personal profile] alexsodin
Я считаю, что Путину и его семье должна быть гарантирована неприкосновенность, и это должно быть важным условием транзита власти. Если он готов все-таки отказаться рано или поздно от власти, тогда неприкосновенность должна быть гарантирована и исполнена. Но должна ли она распространяться на Сечиных, Ротенбергов и так далее? Ну конечно нет. А зачем тогда нам вообще что-то менять, если мы хотим оставить этим людям их миллиарды незаконные и оставить на тех местах, где они будут продолжать контролировать экономику?
(с) Навальный
Це просто епік))) до речі, є ймовірність, що мільярди - не сечіних і ротенбергів, а саме путіна. Також є ймовірність, що путін нічого не вирішує. А саме головне, і тут вже в мене залізна впевненість, а не ймовірності: навальний з таким підходом довго при владі не протримається. Його знесуть. І наступникам буде плювати на гарантії попередника. Даремно цей громадянин вивалюється в багнюці. Любов рашистів він не отримає))))
alexsodin: (Default)
[personal profile] alexsodin
А куди все ж таки зараз везуть львівське сміття? Дійсно цікаво. Є якась інформація?

Кругла цифра

Jul. 11th, 2017 09:38 pm
alexsodin: (Default)
[personal profile] alexsodin
Бродяга вже 10 а.л. Потроху просувається. ))

У кого длиннее

Jul. 11th, 2017 11:37 am
lamed: (Default)
[personal profile] lamed
К оглавлению

Мы остановились на том, что в среднем примерно каждые 10 минут в бухгалтерскую книгу биткойна добавляется новая страница, и участники сети соревнуются, кто первый наклеит марку на эту страницу. Первый, кому это удается, получает награду - комиссионные со всех транзакций, записанных этой на странице.
Read more... )

I'm a little fish

Jul. 10th, 2017 09:13 pm
macroevolution: (Default)
[personal profile] macroevolution
Это музыкальный клип, который сделали юные сотрудники лаборатории Ruben Portugues ко дню рожденья своего шефа. Они изучают мозг маленьких рыбок Danio rerio.
d.p.f. - days post fertilization
Автор слов и один из исполнителей - Даниил Марков, клип - Михаил Марков (который специально для этого приехал к ним в Мюнхен из своего Ганновера). Шедевр, я считаю :) 

Слова )
macroevolution: (Default)
[personal profile] macroevolution
Паразитический гриб Pyricularia oryzae вызывает опасное заболевание (пирикуляриоз) у риса и многих других злаков, однако для пшеницы он был не опасен вплоть до 1985 года, когда пирикуляриоз пшеницы впервые был зарегистрирован на юге Бразилии. В дальнейшем болезнь широко распространилась по Южной Америке, а в 2016 году проникла в Азию. Японские и американские генетики выявили ключевое генетическое изменение, позволившее паразиту перейти на нового хозяина. Оно состояло в выходе из строя белка PWT3, по которому защитный белок пшеницы Rwt3 распознает паразита. По-видимому, ключевую роль в появлении новой болезни сыграло то обстоятельство, что c 1980 года в Бразилии стали выращивать высокопродуктивный сорт пшеницы «Анауак», у которого, как оказалось, нет белка Rwt3. Освоившись в этом незащищенном сорте, паразитический гриб затем легко перешел на другие, защищенные сорта, для чего ему пришлось избавиться от одного из своих белков.

...Заметим, что высокопродуктивный сорт «Анауак» был выведен путем обычной селекции, без всякой генной инженерии и уж конечно с самыми лучшими намерениями (см. Зелёная революция). Хочется верить, что из этого случая никто не сделает вывод, что надо запретить селекцию и перейти всем на питание «натуральными» дикими растениями. Лучше бы из этого сделали вывод, что надо быстрее развивать генетику и генную инженерию, чтобы сделать процесс создания новых сортов более осмысленным и безопасным.

Читать полностью

Пшеница, пораженная грибом Pyricularia oryzae. Эпидемия пирикуляриоза пшеницы началась в Южной Америке в 1980-х (верхний снимок сделан в Боливии), а в 2016 году перекинулась в Бангладеш, погубив посевы на площади 15 000 га (нижний снимок).

Profile

romych: (Default)
romych

December 2013

S M T W T F S
1 234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jul. 24th, 2017 12:39 am
Powered by Dreamwidth Studios